KONTAKT :

tel.: (46) 30 70 345
tel.kom.: 500 822 717

NASZE SKLEPY

SOCHACZEW

ul. Warszawska 56A

tel.: (46) 30 70 345
Poniedziałek - piątek 9:00-17:00
Sobota - 9:00-13:00

 

Pozostałe punkty odbioru:

Warszawa - Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 104/223

tel.: (22) 405 77 35
Poniedziałek - piątek 10:00-18:00
Sobota - 10:00-14 :00

 

Warszawa - Saska Kępa

al. Waszyngtona 12/14

tel.: (22) 412 22 74
Poniedziałek - piątek 9:00-19:00
Sobota - 10:00-14:00

 

Warszawa - Wesoła

ul. Warszawska 55 lok. 208

tel.: (22) 299 40 75
Poniedziałek - piątek 10:00-18:00

 

Warszawa - Praga Południe

ul. Szaserów 137 lok. 2

tel.: (22) 299 66 57
Poniedziałek - piątek 9:00-18:00

PODUSZKA Z ŁUSKĄ GRYKI I LAWENDĄ

Poduszki Ortopedyczne
45
PLN
PODUSZKA Z ŁUSKĄ GRYKI I LAWENDĄ
PODUSZKA Z ŁUSKĄ GRYKI I LAWENDĄ
in_stock
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
48 godzin
Cena: 45,00 zł
Cena netto: 36,59 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 136)
Kod produktu:

910A4

Producent:
Greenes

 

Poduszka wypełniona łuską gryki i kwiatami lawendy- 30x50cm.

 

 

 

 

 

 

Połączenie łuski gryczanej i kwiatów lawendy, to idealne rozwiązanie dla każdego,kto chce się zrelaksować i zdrowo odpocząć.

 

Poduszka z lawendą jest zalecana dla osób którym doskwiera:

 

  • ból głowy, migrena, bezsenność,

  • łagodzi depresje i stany napięcia nerwowego,

  • relaksuje i odprężą,

  • zmniejsza bóle mięśniowo- stawowe,

  • poprawia krążenie,

  • udrażnia drogi oddechowe.

 

Poduszki wypełnione łuską gryki idealnie dopasowują się do pozycji ciała podczas snu i odpoczynku.Nie stwarza stałych nacisków na poszczególne części ciała, bezpośrednio stykające się z powierzchnią, co w naturalny sposób zapobiega odleżynom i odparzeniom. Jest twarda, ale jednocześnie elastyczna i lekka. Powoduje odpowiednie ułożenie mięśni i układu kostno-szkieletowego. Dają podparcie głowie i szyi, czyli zabezpieczają kręgosłup i wszystkie mięśnie szyjne przed przeciążeniem wynikającym z niewłaściwej pozycji.

Każdy kto kupi choć jedną poduszkę lawendową w naszym sklepie otrzyma pachnący prezent: bawełniany woreczek z wypełniony suszonymi kwiatami lawendy, który można włożyć do szafy (1 sztuka do każdej zakupionej poduszki).

 
Lawenda uważana jest przez astrologów jako talizman przyciągający szczęście i bogactwo.
 
Lawenda jest skutecznym ziołem polecanym w stanach napięcia nerwowego oraz na fizyczne objawy spowodowane stresem; bóle głowy, migrenę i bezsenność, zmniejsza kołatanie serca, łagodzi depresje. Wprowadza nasze ciało i umysł‚ w stan relaksu i odprężenia. Doskonale dezynfekuje, udrażnia drogi oddechowe, poprawia krążenie, zmniejsza bóle mięniowo-stawowe.
Tak więc połączenie łuski gryczanej i kwiatów lawendy, to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce się zrelaksować i zdrowo odpocząć.
 
Poduszka wypełniona łuską gryki i kwiatami lawendy- 30x50cm.
Poduszka posiada bawełniana poszewkę zapinaną na zamek.
 

 

 Skład i właściwości:

 

Pod względem chemicznym łuska gryki ma podobny skład, jak cała roślina: rutyna (witamina P), kwasy organiczne, sole mineralne. W jej składzie przeważa kompleks celulozowo-ligninowy, przy dużym udziale tanin, które hamują rozwój roztoczy, pajęczaków czy bakterii, przez codziała antyalergicznie. Kompleks celulozowo-ligninowy bardzo dobrze chłonie i oddaje wilgoć, nie nagrzewa się od naturalnej temperatury ciała człowieka. Sprawia to, że używanie wyrobów wypełnionych łuską przeciwdziała poceniu się.

Skorupka orzeszka- łuska trochę przypomina półotwartą małżę. Jest twarda, ale jednocześnie elastyczna i lekka. Taki kształt sprzyja przemieszczaniu się ziarenek względem siebie, dlatego wypełniona poduszka czy materac łatwo dopasowują się do kształtów ciała użytkownika. Nie stwarza stałych nacisków na poszczególne części ciała, bezpośrednio stykające się z powierzchnią, co w naturalny sposób zapobiega odleżynom i odparzeniom.

 

Poduszki wypełnione łuską gryki idealnie dopasowują się do pozycji ciała podczas snu i odpoczynku. Co powoduje odpowiednie ułożenie mięśni i układu kostno-szkieletowego. Dają podparcie głowie i szyi, czyli zabezpieczają kręgosłup i wszystkie mięśnie szyjne przed przeciążeniem wynikającym z niewłaściwej pozycji.

 

 

Pielęgnacja wyrobów wypełnionych łuska:

 

Wyroby z łuską można trzepać, wietrzyć, odkurzać. Pomimo iż sama łuska nie nasiąka wodą, to należy uważać z praniem takich wyrobów, ponieważ bardzo długo schną. Jednak w przypadkach szczególnych (łuska może farbować podczas prania), można je prać ręcznie z dodatkiem delikatnych środków piorących, potem suszyć kilka dni w przewiewnym miejscu, co jakiś czas strzepując, aby łuska wróciła na swoje miejsce i była równomiernie rozłożona.

UWAGA   : Poduszki wypełnione samą łuską gryki można prać ręcznie, jednak tych z dodatkiem ziół, lepiej nie zamaczać.

 

 

Produkty powiązane

Poduszka z łuską gryki 30x40 Poduszka z łuską gryki 30x40

Poduszka łatwo dopasowują się do kształtów ciała użytkownika. Nie stwarza stałych nacisków na poszczególne części ciała,bezpośrednio stykające się z powierzchnią,co w naturalny sposób zapobiega odleżynom i odparzeniom.

Cena: 27,50 zł

Poduszka z łuską gryki 40x40 Poduszka z łuską gryki 40x40

Poduszka łatwo dopasowują się do kształtów ciała użytkownika. Nie stwarza stałych nacisków na poszczególne

części ciała, bezpośrednio stykające się z powierzchnią,co w naturalny sposób zapobiega odleżynom i odparzeniom.

Cena: 32,50 zł

Wałek  z łuską gryki 12X40 Wałek z łuską gryki 12X40

Wałki wypełnione łuską gryki idealnie dopasowują się do pozycji ciała podczas snu i odpoczynku. Sprawdzony sposób na udany relaks i sen. 100% łuska gryki - wypełnienie naturalne, antyalergiczne. Wałek wypełniony dobrze jest wypełniony łuska gryki. Nadaje się on również do ćwiczeń, rehabilitacji.

Cena: 32,50 zł

Wałek z łukską gryki 16x40 Wałek z łukską gryki 16x40

Wałki wypełnione łuską gryki idealnie dopasowują się do pozycji ciała podczas snu i odpoczynku. Sprawdzony sposób na udany relaks i sen. 100% łuska gryki - wypełnienie naturalne, antyalergiczne. Wałek wypełniony dobrze jest wypełniony łuska gryki. Nadaje się on również do ćwiczeń, rehabilitacji.

Cena: 42,50 zł

Wałek z łuską gryki 14x40 Wałek z łuską gryki 14x40

Wałki wypełnione łuską gryki idealnie dopasowują się do pozycji ciała podczas snu i odpoczynku. Sprawdzony sposób na udany relaks i sen. 100% łuska gryki - wypełnienie naturalne, antyalergiczne. Wałek wypełniony dobrze jest wypełniony łuska gryki. Nadaje się on również do ćwiczeń, rehabilitacji.

Cena: 35,00 zł

Wodna poduszka ortopedyczna Mediflow Wodna poduszka ortopedyczna Mediflow

Wodna poduszka ortopedyczna, zapewniająca spokojny sen. Doskonała dla osób cierpiących na różnego rodzaju dolegliwości bólowe odcinka szyjnego kręgosłupa a także stosowana profilaktycznie.

Cena: 275,00 zł

Twin Plus - Poduszka Ortopedyczna z Pianki z Pamięcią Twin Plus - Poduszka Ortopedyczna z Pianki z Pamięcią

Poduszka wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią. Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa.

Cena: 149,00 zł

Szwedzka Poduszka Ortopedyczna Sissel Soft Szwedzka Poduszka Ortopedyczna Sissel Soft

Poduszka SISSEL SOFT to oryginalna szwedzka poduszka. Cechuje ją zwiększony komfort użytkowania poduszki dzięki zastosowaniu pianki wiskoelastycznej o odpowiednio dobranej elastyczności oraz sprężystości. Dzięki tym właściwościom poduszka zapewnia zwiększony stopień rozłożenia siły nacisku, jednocześnie zapewniając prawidłowe podparcie odcinka szyjnego kręgosłupa.

Cena: 269,00 zł

Profilowana Szwedzka Poduszka Ortopedyczna Sissel DeLux Profilowana Szwedzka Poduszka Ortopedyczna Sissel DeLux

Poduszka Sissel DeLuxe to najwyższy model poduszki szwedzkiej firmy Sissel. Wykonana ze specjalnej delikatniejszej pianki, dzięki czemu zapewnia prawidłowe ułożenie odcinka szyjnego, a jednocześnie zapewnia najwyższy poziom komfortu.

Cena: 399,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl